Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd

Chiny Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd Certyfikaty
Moje towary dotarły do ​​portu w Algierze w dobrym stanie w zeszłym miesiącu, szczerze mówiąc, dostawcy są naprawdę przemyślani i pracują skrupulatnie, wszystkie materiały eksploatacyjne były dobrze zapakowane, a każda część została oznaczona we właściwej pozycji. Prace stalowe są również doskonałe. Jestem zadowolony i życzę następnej współpracy.

—— Medina

Byłem pod takim wrażeniem jednego z inżynierów w twojej firmie, który dostarczył mi rozsądnych i oszczędnych planów projektowych, aby rozważyć to podczas mojej ostatniej wizyty w fabryce. Z pewnością była to satysfakcjonująca i zasłużona podróż. Nawiasem mówiąc, produkty lokalne są naprawdę smaczne. Mam nadzieję, że następna wizyta.

—— Anis

Im Online Czat teraz

Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd

1
Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd
Warsztat obróbki

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Sinoacme
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 45000000-50000000
Rok założenia : 2004
pc Export : 30% - 40%

Shandong Sinoacme Steel Structure Co., LTD powstała w 2004 roku, z siedzibą w Shandong - jednej z rozwiniętych prowincji w Chinach. Po 15 latach zrównoważonego rozwoju, Sinoacme stało się jednym dużym nowoczesnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu, eksporcie i instalacji inżynierskiej na różnego rodzaju projektach konstrukcji stalowych.

Sinoacme ma około 130 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej z 6 zaawansowanymi liniami produkcyjnymi do produkcji stali. Różne rodzaje stalowych elementów konstrukcyjnych, takich jak spawane belki H (kolumny), kolumny w kształcie krzyża, belki kratowe (kolumny), kolumny skrzyniowe, płatwie o przekroju C, płatwie w kształcie litery Z, elementy rur stalowych, specjalne elementy kształtowe itp. Są produkowane przez ponad 200 doświadczeni pracownicy o rocznej zdolności produkcyjnej 70 000 ton metrycznych. Sinoacme ma również profesjonalny zespół techniczny składający się z ponad 40 doświadczonych inżynierów, którzy znają się na projektowaniu architektonicznym, projektowaniu strukturalnym, kodeksach rządowych itp. Na rynkach zagranicznych. Zespół techniczny Sinoacme może pomóc w projektowaniu konstrukcji lekkich stalowych ram dwuspadowych, budynków komercyjnych, platform przemysłowych, kratownic i ram kosmicznych, galerii rur naftowych i konstrukcji kozłów dla przenośników węglowych.

Sinoacme uzyskało certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001. Z nieodłączną uczciwością i celem stworzenia jednej znanej międzynarodowej marki Sinoacme przyciąga klientów z całego świata, a nasze produkty zostały wysłane do ponad 60 krajów w północnej Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Australii i Ameryce Łacińskiej.

Szczegóły kontaktu
Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Frank Wong

Tel: 86-13280898189

Faks: 86-532-5557-9095

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)